top of page
logo duze.png

Cyrk Zodiak to najdłużej trwające działanie Fundacji Antygrawitacja - projekt przejęty jeszcze od nieistniejącego już Stowarzyszenia Tacy Sami. Powstał w 2007 roku z inicjatywy młodych instruktorów, pedagogów i wychowawców. 

 

Bazując na założeniach pedagogiki cyrku, oferujemy dziecom i młodzieży wszechstronny warsztat dyscyplin cyrkowych i artystycznych nastawiajać się na wspietanie ich wszechstronnego rozwoju. Nastawiamy się na motywowanie do działania, dajemy szasne zmierzyc się z własnymi ograniczeniami, poprzez zabawę i trening osiągnąć określone wyniki i umiejętności. Nasze zajęcia wspierają rozwój psychomotoryczny, poprawiają koncentracje, ogólną koordynacje, rozwijają kreatywność.

 

Prowadzimy cykliczne zajęcia cyrkowo-artystyczne, współpracujemy z innymi organizacjami pozarządowymi, szkołami, placówkami kultury. Z naszą młodzieżą przygotowujemy pokazy i prezentacje swoich umiejętności.

 

Bierzmy udział w imprezach publicznych i festiwalach. Organizujemy wakacyjne formy warsztatowe, we współpracy z zagranicznymi partnerami.

Więcej na naszej stronie www.cyrkzodiak.pl 

drugiturnus055
drugiturnus060
drugiturnus063
drugiturnus033
drugiturnus004
drugiturnus022
drugiturnus010
drugiturnus031
drugiturnus043
bottom of page